Купівля та продаж землі через Прозорро

В даній статті мова йтиме саме про сферу торгівлі землями сільськогосподарського призначення, адже дане питання повинно бути розглянуто максимально детально. Останнім часом можна помітити досить багато галасу довкола цього. Проте досить складно серед такої великої кількості інформації врешті зрозуміти, що саме приховується за таким кроком держави, та чи можливо взагалі зробити цей процес досить чесним та відкритим.

Тому ми в першу чергу поговоримо саме про те, чи може бути цей крок дійсно корисним та цікавим, а потім розглянемо той механізм, завдяки якому у вас буде можливість працювати з сектором продажу землі.

Зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Загалом існує одразу кілька думок щодо того, наскільки це вдала ідея. Перш за все ви повинні розуміти, що кожен з  тих осіб, котрий володіє землями сільськогосподарського призначення, на даний момент не має реальної можливості ними розпоряджатися. Ніхто ж не говорить про те, що землі будуть в них забиратися силою. Мова йде лише про те, щоб надати їм повні права щодо використання своїх земельних наділів, що також є досить важливим фактором.

Адже якщо земля належить до їх власності, то вони повинні мати можливість її продати. Той з них, хто не матиме бажання продавати цю землю, звісно ж може відмовитися від цього і просто отримати додаткові цікаві права для себе.

Тому саме по собі зняття мораторію це скоріш за все позитивний момент, котрий за різних причин намагаються зробити негативним різні інформаційні ресурси. Суть в тому, що на даний момент такого роду земля рідко використовується власниками. Частіш за все вони просто здають свої ділянки в оренду та отримують при цьому незначне винагородження.

Цих коштів не вистачає щоб вирішити певні проблеми, проте якщо у власників буде можливість продати свої гектари, то буде реальний шанс отримати прибуток, який можна буде використаний у тих чи інших цілях. Тому сама можливість продавати земельні наділи є досить корисною перспективою.

Процес купівлі земельних ділянок

Якщо мова йде про новий механізм купівлі земельних ділянок, то тут треба було запровадити максимально прозору та чесну систему, котра допомогла б регулювати цей процес. Тому було обрано портал Прозорро, та спеціальні акредитовані майданчики, через які ви можете отримати доступ до роботи з порталом, такі як sale.uub.com.ua.

Торгівля земельними ресурсами буде проходити за допомогою спеціальних аукціонів, де кожен з учасників матиме рівні права щодо купівлі певних ресурсів. Тому варто говорити про те, що все це є досить цікавим варіантом для реалізації такого роду торгів.

Саме портал Прозорро прийнято використовувати кожного разу, коли мова йде про забезпечення максимального рівня відкритості. На цьому порталі у вас є можливість більш відповідально поставитись до питання проведення торгів, адже саме тут все проходить максимально чесно.

Основні проблеми, котрі можуть виникнути після зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, пов’язують головним чином з закритим процесом, котрий складно регулювати.

Проте портал Прозорро може відкинути всі ці неприємні обставини та дасть вам можливість максимально відповідально поставитись до питань торгівлі землею такого призначення.

Ще більш деталізовану інформацію ви можете знайти за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Ми ж робимо висновок, що принципи ведення електронних аукціонів на порталі Прозорро, дозволять зробити сферу торгів землями сільськогосподарського призначення максимально доступною для кожної людини.